Натяжні стелі вже давно перестали бути чимось дивовижним та незвичайним. Сьогодні це один з найпоширеніших а, найголовніше, доступних способів обробки стель. Пояснюється популярність цього оздоблювального матеріалу поєднанням його відмінних експлуатаційних характеристик і естетичною привабливістю.

Переваги, якими володіють натяжні стелі:

Легкий монтаж. Установка виконується за кілька годин. Монтаж не вимагає масштабної перестановки меблів, захисту предметів побуту від попадання розчину та фарби. Після виконання робіт не залишається будівельного сміття.

Естетичність. Поверхня стелі ідеально гладка. Установка не вимагає робіт з вирівнювання та шпаклювання чорнової стелі. Під натяжною стелею легко замаскувати електропроводку та інші комунікаційні мережі.

Практичність. На натяжних стелях не утворюються плями та не скупчується конденсат. Вони не схильні до поразки цвіллю та грибком, а матеріал не вбирає в себе запахи. При необхідності, наприклад, при затопленні зверху або для ремонту комунікацій, стелю можна демонтувати й потім встановити на колишнє місце.

Великий вибір дизайнерських рішень. Завдяки величезному спектру кольорів і відтінків, а також фактурних рішень, натяжні стелі володіють необмеженими можливостями по оформленню приміщень. Натяжні арт-стелі з фотодруком можуть зобразити улюблених мультиплікаційних героїв, види живої й неживої природи, неба, космосу, абстрактні картини та інші образи, на які тільки вистачить фантазії. Дизайнерські рішення не обмежуються тільки лише кольором. Дворівневі натяжні стелі дозволяють експериментувати з формами, створювати плавні та різкі переходи, вигини, арки, спіралі.

Міцність. Натяжні стелі не бояться ударів та деформаційних навантажень. Їх відмітною якістю є високий показник водонепроникності. Особливо виграють в цьому плані дворівневі натяжні стелі.

Простота догляду. Догляд за натяжними стелями зводиться до періодичного видалення з їх поверхні пилу і бруду вологою ганчірочкою.

Безпека. Натяжні стелі відповідають всім міжнародним стандартам якості та екологічної чистоти. Вони негорючі, хімічно інертні, не виділяють токсичних речовин, не містять алергенів, не притягають пилу та абсолютно безпечні для здоров'я людини.

Замовляйте монтаж натяжних стель у Хмельницькому та Хмельницькій області

за телефоном +38 097 701-09-26

Замір БЕЗКОШТОВНО.

Більше 130 кольорів та відтінків.

Гарантія 12 років.